your 125x58 logo here Click Here :)informace
mapa
ceník
rezervace


Vybavení chaty: chata o velikosti 36m², vstup do chaty je z terasy, na této terase je venkovní posezení pro hosty, chata tvoří dvě ložnice a obývací pokoj, obývací pokoj je vybaven plynovým vařičem, ledničkou, sedací soupravou, skříněmi s úložným prostorem.

Vybavení areálu: areál "Kempu Otava" je celý oplocen dřevěnou hradbou, v areálu je samostatná chata se sociálním zařízením (WC, umývárny, sprchové kouty, voda teplá-studená), v areálu je posezení u ohniště, travnaté hřiště na míčové hry, dále v areálu posezení s občerstvením.

Letní aktivity: ke koupání splav na řece Otavě 70 m pod chatkami, pěkné koupaliště s tobogánem ve Strakonicích 1,5 km nebo rybníky v okolí. K procházkám podél řeky slouží osvětlená pěší zóna až do Strakonic. Tenisové kurty s hospůdkou 500 m, možnost zapůjčení lodí 500 m, pěší turistika, houbaření, cykloturistika.

Poloha: místní část Horní Podskalí se nachází 1 km na západ od Strakonic. K dispozici jsou čtyři chatky ležící na klidném místě ve stráni, nedaleko lesa, 70 m nad řekou Otavou. GPS: N: 49° 25' 88,1'' - E: 13° 88' 78,8''.

Příjezd: ze silnice č. 22 Horaždovice - Strakonice odbočit ještě před Strakonicemi, 800 m za Novým Dražejovem (ze směru od Horažďovic) doprava na značenou cestu do kempu Otava(400 m). Nejbližší železniční stanice: Strakonice (2,5 km) - trať č. 190 České Budějovice - Ražice - Horažďovice-předměstí - Plzeň a a trať č. 198 Strakonice - Vimperk - Volary. Autobusové nádraží ve Strakonicích (2,3 km).

Nejbližší služby mimo kemp: OD Kaufland (250m), sezónní hostinec (400 m u lávky) a tenisové kurty (500 m) na ostrově, autokemp "Podskalí" s občerstvením na protějším břehu (500 m), ostatní služby, včetně hostinců, restaurací, hotelů, penzionů, vináren, prodejen potravin, informačních středisek, pošty, čerpacích stanic, lékáren, zdravotnických zařízení, koupaliště s toboganem aj. ve Strakonicích (0,8-4 km).

Tipy na výlet: hrady a zámky Strakonice 1 km, Rábí 30 km, Blatná 32 km, zřícenina Prácheň 20 km, Helfenburk 19 km, Zvíkov, Orlík, Hluboká aj.kemp
letecký
interiér